FSM Optik Bursa

Hemen Ara

0224 999 41 49

FSM Optik 20 yıllık sektör tecrübesi, bilgi ve birikimle 2018 Aralık ayında Bursa, FSM Bulvarı’nda son teknoloji ekipmanaları, tecrübeli ve yenilikçi anlayışı ile hizmet vermektedir.

Mağazamız ulaşım kolaylığı, park sorununun olmaması, 60 metrekare alanda alanda ferah bir ortamda geniş ürün yelpazemizle hizmet veriyor olmamız tercih edilme etkenlerindendir.

20 yıllık tecrübemizi maximum seviyede ortaya koyarak cam teknolojisi, satış, atölye konusunda son model teknoloji ile birleştirip en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. İyi bir gözlüğün ortaya çıkması için gerekli olan tüm ekipman, en iyi versiyonları ile birlikte mağazamızda mevcuttur.

Misafirlerimizin ziyaretlerinde rahat hissetmeleri için sıcak, samimi bir ortam oluşturduk. Ürün ve hizmetin en iyisini, en uygun fiyata aldıklarından emin olarak mutlu ayrılmaları en büyük temennimizdir.

Satış kadar satış sonrası hizmet de bizler için önemlidir. Vereceğimiz teknik destek ile müşterilerimizin yaşabilecekleri olumsuzlukların önene geçebilecek bilgi, birikim ve tecrübeye sahibiz.

Klasik gözlük mağazası kimliğinden çıkarak, butik mağaza anlayışını benimsemiş markamız, sıra sıra dizilmiş bir sürü gözlük çeşidi konmuş klasik vitrinler yerine özel marka ve modellerle donatılmış sade ve göz yormadan alışveriş yapabilme ayrıcağı sağlamaktayız.

Sizin için en sağlıklı ve en şık gözlüğü gelin birlikte seçelim. Ne dersiniz?